family

W miłej i rodzinnej atmosferze Hotelu Garden zorganizujemy dla Państwa chrzciny, komunie, 18tki, jubileusze, przyjęcia pożegnalne oraz wiele innych przyjęć.

Nasze wnętrza z pewnością podkreślą podniosłość uroczystości, a całości dopełni niepowtarzalny smak serwowanych dań.

Catering

Do każdego przyjęcia, na miejscu i u Państwa, zapewniamy catering.

Chrzciny

W chrześcijańskiej kulturze pierwszym ważnym przyjęciem w życiu człowieka jest Chrzest Święty. To dzień pełen emocji nie tylko dla dziecka, ale również dla jego najbliższych.

Dołożymy wszelkich starań do tego, aby przyjęcie z okazji chrztu nie było przeżyciem, które na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Plac zabaw
Stolik z zabawkami
Czekoladowa fontanna

Wspomnienia

Komunie

Przyjęcie z okazji komunii świętej to niezmiennie od wielu lat ogromne wyzwanie dla jego organizatorów. Wydarzenie to coraz częściej wyprawiane jest z zaangażowaniem godnym przygotowywaniu wesela.

Z prawdziwą przyjemnością pomożemy Państwu przygotować przyjęcie, w trakcie którego dzieci oraz dorośli poczują się swobodnie i radośnie. W końcu o to chodzi w tym dniu.

Plac zabaw
Stolik z zabawkami
Czekoladowa fontanna
Malowanie twarzy

Wspomnienia

Przyjęcia pożegnalne

Są takie chwile w życiu każdego, że przychodzi nam zmierzyć się z najtrudniejszym. W tym okresie najważniejsze jest wsparcie oraz zrozumienie.

Oprócz tych oczywistych dla nas wartości oferujemy Państwu również sprzęt, dzięki któremu wizualizowanie wspomnień będzie jeszcze łatwiejsze.

Telewizor/ Rzutnik do dyspozycji
Nastrojowa muzyka

Wspomnienia

Napisz do nas, oddzwonimy

+48 661 663 120