family

W miłej i rodzinnej atmosferze zorganizujemy dla Państwa chrzciny, komunie, 18-tki, jubileusze, przyjęcia pożegnalne oraz wiele innych przyjęć.

Nasze wnętrza z pewnością podkreślą podniosłość uroczystości, a całości dopełni niepowtarzalny smak serwowanych dań.

Catering

Do każdego przyjęcia, na miejscu i u Państwa, zapewniamy catering.

Chrzciny

W kulturze chrześcijańskiej pierwszym ważnym przyjęciem w życiu człowieka jest Chrzest Święty. To dzień pełen emocji nie tylko dla dziecka, ale również dla jego najbliższych.

Dołożymy wszelkich starań do tego, aby przyjęcie z okazji chrztu było przeżyciem, które na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Plac zabaw
Stolik z zabawkami
Czekoladowa fontanna

Wspomnienia

Komunie

Przyjęcie z okazji komunii świętej to niezmiennie od wielu lat ogromne wyzwanie dla jego organizatorów. Wydarzenie to coraz częściej wyprawiane jest z zaangażowaniem godnym przygotowywaniu wesela.

Z prawdziwą przyjemnością pomożemy Państwu przygotować przyjęcie, w trakcie którego dzieci oraz dorośli poczują się swobodnie i radośnie.

Plac zabaw
Stolik z zabawkami
Czekoladowa fontanna
Malowanie twarzy

Wspomnienia

Przyjęcia pożegnalne

Są takie chwile w życiu każdego, że przychodzi nam zmierzyć się z najtrudniejszym. W tym okresie najważniejsze jest wsparcie oraz zrozumienie.

Oprócz tych oczywistych dla nas wartości oferujemy Państwu również sprzęt, dzięki któremu wizualizowanie wspomnień będzie jeszcze łatwiejsze.

Telewizor lub rzutnik do dyspozycji
Nastrojowa muzyka

Wspomnienia

Napisz do nas, oddzwonimy

+48 661 663 120